Mēs lietojam sikdatnes, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi mūsu lapā.

Kas ir sīkdatnes un kā mēs tās izmantojam lasiet šeit - Privātuma noteikumi.
Turpinot lietot mūsu lapu, jūs piekrītat pieņemt tās sistēmas sīkdatnes, kas nodrošina pareizu lapas funkcionēšanu.

Sīkdatņu iestatījumi
Coerver® tagad arī Latvijā!

Coerver® Camp 2005-2012 | Jelgava

FK Jelgava Futbola Bāze
Rūpniecības iela 77A
Jelgava
Datumi: 2019. gada 26. - 30. augusts
Dienas: No pirmdienas līdz piektdienai
Laiki: 8:30 - 16:30
Dzimšanas gadi: 2005.-2012., 2003.-2012. (meitenēm)

Laika posmā no 26. - 30. augustam pasaulē vadošā futbola apmācības metode Coerver® Coaching organizē futbola nometni spēlētājiem dažādās vecuma grupās no 2005. līdz 2012. gadā dzimušajiem futbolistiem, bet meitenēm iespējams pieteikties no 2003. līdz 2012. gadā dzimušajām futbolistēm. Ar šo nometni Jelgava kļūs par otro pilsētu Latvijā, kurā Coerver® Coaching organizē nometni.

Nometnē tiks izmantota Coerver® apmācības programma un metodes, kas ir vērstas tieši uz individuālo prasmju attīstīšanu un ir atzīta par pasaulē labāko futbola prasmju mācību programmu. Nometnē piedalīsies un treniņus vadīs treneri no Coerver® programmas, kas ir specializējušies tieši individuālo prasmju attīstīšanā. Šī ir unikāla iespēja spēlētājiem pilnveidot savas individuālās prasmes un uzlabot savu spēli.

Coerver® Coaching ir tehniskās attīstības programma jaunajiem futbolistiem, kas vērsta tieši uz individuālo prasmju attīstīšanu un ir atzīta par pasaulē labāko futbola prasmju mācību programmu. Coerver® Coaching programma tiek īstenota visā pasaulē ar mērķi uzlabot katra spēlētāja izaugsmi.

Pirms dalības apstiprinājuma tiks izvērtēts prasmju līmenis (treneru rekomendācijas). Apstiprinājums par dalību nometnē tiks dots pēc prasmju līmeņa izvērtēšanas. Līdz ar apstiprinājumu saņemsiet arī līgumu un aptaujas anketu. Vietu skaits ir ierobežots.

Dalības maksa ir EUR 220.00. Dalības maksā ietilpst pusdienas, nometnes oficiālais ekipējums, kā arī divi treniņi dienā.

Papildus informācija: +371 60 005 419 | info@coerver.lv