Mēs lietojam sikdatnes, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi mūsu lapā.

Kas ir sīkdatnes un kā mēs tās izmantojam lasiet šeit - Privātuma noteikumi.
Turpinot lietot mūsu lapu, jūs piekrītat pieņemt tās sistēmas sīkdatnes, kas nodrošina pareizu lapas funkcionēšanu.

Sīkdatņu iestatījumi
Coerver® tagad arī Latvijā!

Coerver® Camp 2005-2012 | Riga

Elektrum Olympic Center
Grostonas iela 6B, Vidzemes priekšpilsēta
Rīga
Datumi: 2019. gada 15. - 19. augusts
Dienas: No ceturdienas līdz pirmdienai
Laiki: 8:30 - 16:30
Dzimšanas gadi: 2005.-2012.

Laika posmā no 15. - 19. augustam pasaulē vadošā futbola apmācības metode Coerver® Coaching organizē futbola nometni spēlētājiem dažādās vecuma grupās, no 2005. līdz 2012. gadā dzimušajiem futbolistiem. Šī būs jau trešā nometne, kuru Coerver® Coaching organizē Rīgā.

Nometnē tiks izmantota Coerver® apmācības programma un metodes, kas ir vērstas tieši uz individuālo prasmju attīstīšanu un ir atzīta par pasaulē labāko futbola prasmju mācību programmu. Nometnē piedalīsies un treniņus vadīs treneri no Coerver® programmas, kas ir specializējušies tieši individuālo prasmju attīstīšanā. Šī ir unikāla iespēja spēlētājiem pilnveidot savas individuālās prasmes un uzlabot savu spēli.

Pirms dalības apstiprinājuma tiks izvērtēts prasmju līmenis (treneru rekomendācijas). Apstiprinājums par dalību nometnē tiks dots pēc prasmju līmeņa izvērtēšanas. Līdz ar apstiprinājumu saņemsiet arī līgumu un aptaujas anketu. Vietu skaits ir ierobežots.

Dalības maksa ir EUR 220.00. Dalības maksā ietilpst pusdienas, nometnes oficiālais ekipējums, kā arī divi treniņi dienā.

Papildus informācija: +371 60 005 419 | info@coerver.lv